Важлива інформація для іноземних туристів

Важлива інформація виїзду в Україну та у Трускавець


Перетин кордону
Для в’їзду в Україну громадянин Польщі повинен мати дійсний паспорт. Мінімальний термін дії паспорта становить 4 місяці.


Автомобілем до України
Щоб в'їхати в Україну на автомобілі, перш за все, пам’ятайте, що в’їхати може лише власник транспортного засобу, тоді як користувач транспортного засобу повинен бути нотаріально завірений власником, а сам дозвіл повинен бути перекладений українською мовою. У разі авторизації ви повинні мати ксерокопію дозволу, ксерокопію свідоцтва про реєстрацію та ксерокопію паспорта водія.

Важливо, кожен транспортний засіб повинен бути застрахований в Україні, тобто мати польську зелену карту для страхування цивільної відповідальності. Ви також можете оформити страховку на кордоні, але це пов’язано з додатковими витратами та нервами.


В Україні немає платних автомагістралей та віньєток.

Слід пам’ятати, що поліція часто зупиняє і переконує водія у вині, щоб вимагати хабар, тож варто мати невеликі кошти у євро або гривнях за «штрафи».


Валюта
Валютою в Україні є гривня (UAH), на яку ви можете легко обміняти польський злотий, євро, долари в численних обмінних пунктах Трускавця.