Вихідні у Трускавці

Також варто приїхати до Трускавця на короткий час, на вихідні, просто щоб розважитися. Трускавець пропонує безліч можливостей: паби, бари, ресторани, нічні клуби, а також унікальну атмосферу свободи, дикості та можливостей, яких неможливо відчути в упорядкованому світі. Тут у Трускавці панує клімат, сприятливий для розваг.

Для любителів вечірок, дискотек, вишуканих розваг у Трускавці вас чекає безліч місцевих нічних клубів та дискотек.

Обов’язково відвідайте ці кілька місць і добре проведіть час:

MILLENIUM [МІЛЛЕНІУМ]
Міленіум - великий розважальний центр. У Millenium є: дискотека, бар, паб, ресторан, кінотеатр, боулінг, більярд, камери для ігор та чудова атмосфера для розваг та розваг. Клуб працює щодня з ранку до пізньої ночі.

REZUS [РЕЗУС]
Це ексклюзивний нічний клуб, розташований у п’ятизірковому готелі Rixos Przykarpacie. Приємна атмосфера та різноманітні тематичні заходи. Дуже гарне місце для проведення часу в приємній атмосфері.

ABORDAŻ [АБОРДАЖ]
Ви не можете пропустити це тут. Це найвідоміша і популярна дискотека з чудовим пабом у стилі піратських кораблів. Тут ми почуватимемось як на сцені "Піратів Карибського моря" у головній ролі. Клуб Abordaż розташований у безпосередній частині центру міста. Молоді люди з Трускавця та навколишніх міст, а також туристи та гості міста - забувають тут про час і веселяться до ранку.

Для тих, хто любить ігри та розваги, це місце ідеально підходить: більярд, американська вісімка, снукер, російський снукер, боулінг, настільний футбол та інші ігри.
У Трускавці багато ресторанів, барів та пабів, тож кожен знайде щось цікаве для себе.