Відновлення після COVID-19

Відновлення після COVID-19

Перенесення коронавірусу — удар для організму. Цей вірус розбалансовує всі системи організму. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я все більше з’являється інформації про те, що пацієнти, у яких діагностували навіть легкий перебіг Covid-19, можуть довго боротися з довгостроковими проблемами зі здоров’ям після того, як вірус зник (пішов) з організму. Результати дослідження, проведеного в Ухані, свідчать про те, що легеневий фіброз був виявлений навіть у тих, хто не мав таких симптомів як кашель чи висока температура. Окрім негативних наслідків хвороби для легенів, спостерігаються порушення роботи серця, нирок, нервової системи. На нирки також впливають токсичні препарати, які використовуються при лікуванні. Що хвилює ще більше – прояви наслідків можуть відчувати люди, які перехворіли безсимптомно і нічого не підозрюють про наявність інфекції.
Перебороти симптоми коронавірусу ще не означає відновлення здоров’я. Правильно здійснити моніторинг за станом здоров’я після перенесеної вірусної інфекції Covid-19 зможуть лише фахівці.
Ми пропонуємо лікувальну програму комплексного відновлення нормальної роботи організму в ціломуЇЇ головні цілі – відновлення функціонування імунної, легеневої та серцево-судинної систем після перенесеної інфекції, нормалізація роботи органів травлення та повернення до звичного способу життя. Крім того, проходження цієї програми реабілітації після коронавірусу є профілактикою появи хронічних вторинних захворювань і ускладнень.
Чисте повітря в сукупності з комплексом лікувальних процедур – це запорука успішної реабілітації. Потурбуйтесь про своє здоров’я – відвідайте санаторій «Кришталевий палац».