Дельфінотерапія

Досвідчені фахівці-дельфінотерапевти у Трускавці допоможуть Вам або Вашій дитині розвинути мовні та психомоторні функції, зменшити невротичні та вегето-судинні реакції, зняти хронічний біль, розвинути соціальні навички, зменшити мимовільні рухи, спазми, полегшити перебіг психосоматичних розладів та просто організувати незабутній відпочинок і релаксацію. Варто зазначити, що з 23 травня 2016 року у вартість сеансу дельфінотерапії для дітей додатково включено послугу лікувального масажу та фітотерапію.
 

Показаннями до дельфінотерапії є:

 
  • затримки психічного та психо-мовленнєвого розвитку;
  • дитячий церебральний параліч (ДЦП);
  • ранній дитячий аутизм (РДА) та розлади аутичного спектру;
  • емоційні та поведінкові розлади;
  • посттравматичний стресовий розлад;
  • психічні та соматичні розлади загального характеру.
 

Проходження курсу дельфінотерапії для дітей, як правило, відбувається за наступним алгоритмом:

 

1. Підготовка – дельфінотерапевт знайомиться з батьками, вивчає анамнез та індивідуальні особливості дитини, формує стратегію проведення заняття.

2. Знайомство з дельфінами – дитина у супроводі фахівця перебуває на помості, де відбувається перший контакт з дельфіном.

3. Ігровий блок – розроблена програма ігор з використанням елементів арт-терапії та казкотерапії.

4. Водний блок – коли дитина готова до тіснішого контакту з дельфіном, вона може поплавати та погратися з дельфіном відповідно до своїх фізичних та комунікативних можливостей.

5. Завершення сеансу – дитина прощається з дельфіном, отримує домашнє завдання на наступний сеанс.
 

  • Знайомство дитини з дельфінами бажано починати задовго до приїзду у дельфінарій. У цьому обов’язково допоможуть численні фото та відео, розповіді та казки за участю дельфінів, які не є рідкістю у наш час. Під час сеансів бажані фото- та відеофіксація спілкування дитини з дельфіном. У домашніх умовах спільний перегляд цих матеріалів підкріплює досягнуті позитивні зрушення в поведінці дитини.