Лікування у Трускавці

Трускавець - це в першу чергу місце, куди з усієї Європи приїжджають лікуватися та вирішувати проблеми зі здоров’ям без черг, без дорогих лікувальних процедур та застосовувати прості та перевірені методи лікування протягом понад 100 років. Цілюща сила унікальної води Нафтусі у поєднанні з чистим повітрям та досвідченими лікарями курорту - це багатство Трускавця, і тому цей напрямок відпочинку слід включити до нашого календаря, бажано вже цього року.
 

Що ми пропонуємо?

Перш за все, перебування в класичних санаторіях для людей похилого віку, тоді як для сімей ми пропонуємо санаторно-курортні комплекси зі СПА, в яких вся сім'я з дітьми знайде багато визначних пам'яток та проведе незабутні вихідні чи канікули, а також різноманітні СПА та косметичними процедурами для жінок від 18 до 99 років.
 

Курорт Трускавець - цілющі властивості

Особливостями лікування у Трускавці є використання цілого ряду мінеральних вод, властивості яких можна побачити під час питного лікування так і приняття мінеральних ванн та інших гідропатій.  Найпопулярнішою з них є унікальна вода Нафтуся - гідрокарбонатна магнієво-кальцієва слабомінералізована мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. яка немає аналогів у світі. Крім того, пацієнти можуть спробувати інші води, такі як: Марія, Зофія - хлоридно-сульфатно-натрієва вода, Броніслава та Юозя (маломінералізована).
 

Озокерит - земний віск

У лікуванні також використовується ще одне унікальне природне багатство - це озокерит або земний віск, який є лише тут, у Трускавці. Озокерит це суміш парафінових вуглеводів, справжня гірнича порода, яку добувають  неподалік Трускавця. Його властивість полягає в тому, що він дуже добре утримує тепло, має протизапальні та знеболюючі властивості. Він прискорює загоєння шкірних ран і заспокоює хворобливі травми опорно-рухового апарату. Лікує печінку і підшлункову залозу.