Трускавець - відгуки

Відгуки про санаторій

Трускавець - це насамперед оздоровчий курорт, де ми лікуємось. Думки про можливості Трускавця як місця, де ми можемо зцілитись і зцілити себе, за шкалою 1-10, оцінюються як 9. Перш за все, відмінне проживання, сучасні готельні зручності, чудове та привітне обслуговування в готелі. Лікування просте, але є й такі, яких не можна знайти на інших курортах, тож ми запрошуємо вас перевірити цілющі можливості у санаторіях Трускавця.

Цілі: лікування водою нафтуся, компреси з окозеритом

Відгуки про Трускавець як місце відпочинку

Трускавець - також чудове місце для дешевого та приємного відпочинку для сімей з дітьми. У Трускавці є велика зона відпочинку з безліччю атракціонів для дітей: гойдалки, каруселі, машини. Цікавою та привабливою формою проведення вільного часу з родиною є дельфінарій. У центрі є багато ресторанів, кафе та кафе швидкого харчування. Однозначно варто відвідати домашню шоколадну крамницю з родиною. В околицях Трускавця є кілька озер та областей для купання. У самому Трускавці ми рекомендуємо мережу готелів Royal, що має SPA-центр (SpA).

Цілі: сімейний відпочинок, СПА, дельфінарій

Відгуки про Трускавець як місце поїздки на вихідні

Трускавець знаходиться недалеко від кордону з Польщею. У нас є три прикордонні переходи. Час в дорозі до Трускавця від кордону займає до 2 годин. Доріг багато, але найкращий шлях - через Львів та Стрий.
На вихідних варто поїхати до санаторію Трускавець, щоб розважитися, скористатися 2-3 масажними процедурами за 20 злотих, а також скористатися СПА-послугами, відвідати дельфінарій та побачити шоу дельфінів.

Цілі: на вихідні