Плавання з дельфінами

Багато людей мріють поплавати з дельфінами, і тепер цю мрію можна втілити в життя.
Дельфінарій у Трускавці пропонує вам поринути у дивовижний світ нових вражень, в якому жителі нашого комплексу вам допоможуть.
Плавання та спілкування з дельфінами - це чудова можливість отримати інтенсивні позитивні емоції, чудово відпочити та насолодитися надзвичайною спритністю та силою цих прекрасних морських тварин.
Під час плавання привітні та товариські дельфіни із задоволенням розставлять плавники, щоб водити вас навколо басейну. Тут ви почуваєтесь другом дельфіна, його партнером у веселому проведення часу, а не спостерігачем у залі. Ця розвага нікого не залишить байдужим, а її гідність оцінять і дорослі, і діти.
Крім того, друзі та родина можуть робити фотографії та відео, морських тварин. Ці фотографії радуватимуть вас не раз і нагадуватимуть про фантастичну атмосферу дельфінарію.
Подаруйте коханій оригінальний подарунок, який надовго залишиться приємним спогадом - плавання з дельфінами.

Тривалість та вартість наших послуг різняться, тому кожен може легко вибрати оптимальний варіант програми для себе.
Програма спілкування та плавання з дельфінами дозволять відчути дивовижну енергію одного з найрозумніших тварин на планеті, що особливо корисно для дітей з церебральним паралічем та аутизмом, а також для дорослих, які хочуть щодня знімати стрес.
Всі повсякденні клопоти та турботи зникнуть, потрібно лише зануритися у світ незабутніх вражень та прийти в гармонію з природою.Є два заняття плаванням:

  • 5 хвилин - 800 грн.

  • 10 хвилин - 1500 грн.

В цей час поруч знаходиться тренер.
Температура води в дельфінарії дозволяє вам почуватись комфортно під час і після плавання.