Аквапарк в Буковелі

Аквапарки  в Буковелі

Водні розваги. В першу чергу, це купання в озерах. Тут їх два: Мале та Велике. Друге також називається озером Молодості. Є обладнані пляжі з гідроциклами, човнами та іншими розвагами. Можна зайнятися дайвінгом, флайсерфінгом або спортивною риболовлею Популярний в Карпатах і рафтинг по гірським річкам.
На березі цього чарівного озера діє найпопулярніший комплекс Voda Club.Це унікальний комплекс, що надає перелік найрізноманітніших розваг та послуг. Влітку комплекс  приймає до 1500 відвідувачів, які відпочивають на шезлонгах на березі озера, в надувному аквапарку, в релакс-зоні та біля великого басейну. Також, окрім денного відпочинку, гості можуть розважитися під нічні шоу-програми та виступи артистів із унікальної сцени на воді.

Узимку працює релакс-зона, що вміщає до 200 людей. Гостям пропонується цілий комплекс послуг: римська парна, середземноморська сауна та фінська сауна з можливістю регулювання вологості, яка зроблена з канадського кедра, що володіє цілющою силою та природним чудесним ароматом. Крім того, для покращення імунітету та позбавлення від низки недуг можна відвідати соляну печеру.

Чани й СПА-комплекси. Величезні гарячі купелі чекають любителів релаксу. У поєднанні з приємними і корисними СПА-процедурами це відмінний спосіб привести тіло в тонус, поліпшити самопочуття і збадьоритися.