Куштуємо

Українська кухня дуже різноманітна.
Тут варто спробувати український борщ, українські вареники з м’ясом, капустою або грибами, а також запечену рибу, шашлик, тушковану та запечену картоплю, свіжі та мариновані помідори. Кухня здорова, багата гречкою, стравами з рису, а також цибулею .

Місцеві шоколадні цукерки домашнього приготування кращі за брендові від Lindt або Wedel. Неможливо не спробувати десятки незвичайних смаків полуничних шоколадних цукерок, хоча їх виробляють у Львові. У Польщі, у Кракові, за адресою Plac Mariacki 1, ви також можете придбати ці шоколадні цукерки.
Паби пропонують чудове українське пиво, наприклад, львівське , а також високо оцінені молдавські та грузинські вина, чудові грузинські коньяки, унікальні в Польщі , а також горілки з гострим перцем або медом .
Все доступне для польської кишені.
Тому в Трускавець запрошують гурманів гарної кухні.

У багатьох санаторіях вони подають дуже скромні страви, пропозиція часто розраховується таким чином, що польський турист часто дивується скромною їжею, тому часто доводиться користуватися місцевими ресторанами та барами швидкого харчування, де можна порушити дієту санаторію і збожеволіти від холестерину та жирів.

З іншого боку, в готельних закладах зазвичай пропонується широкий вибір продуктів харчування, а дієта, обов’язкова у санаторіях, не дотримується якомога строгіше. У санаторіях та пансіонатах вони лікують хворих людей, а їжа, як правило, не шкодить травній системі / багато гречки / крім того, люди які на дієті можуть харчуватися дієтично, відповідно до рекомендацій лікаря. Їжте багато, можливо покладено на основі української кухні, але для специфіки лікування потрібно мало солі та жодних гострих спецій. У більших санаторіях ви можете придбати "шведський стіл".

Як мало є ресторанів, де подають страви української та російської кухні, рекомендуються млинці "трибяшки" з бананом, деруни з грибним соусом, чудові шашлики на вугіллі, млинці, відбивне. відбивніі інші. У кафе та ресторанах навколо набережної можна замовити та з’їсти практично все в європейському стилі.


[СЛАЙДЕР = slider_files | галерея / полуниця_нет / Хата рибака у Трускавці]