Наші екскурсії Буковель

Шаші екскурсії з Буковелю


Відпочинок в Буковелі це не лише катання на лижах, нічний відпочинок та смачна їжа. Якщо ви знаходитесь з родиною чи друзями, дуже доречною буде прогулянка околицями. Екскурсії на Буковелі дозволяють насолоджуватися красою природи, екстремальними видами спорту та мінімумом обтяжливих послуг. В гірськолижному курорті Буковель є багато рекреаційних послуг, до того ж доволі якісних. 


Що ми пропонуємо:

“Гуцульське весілля” “Козацький вечір” та інші етновечірки. Організація колоритних вечірок з живою музикою, народними танцями та дегустаціями.

Організація “Кулігу” - незабутнього групового виїзду в гори на санях запряжених в коні з пікніком

Екскурсія в Яремче — перлина Карпатського краю 

Художньо-меморіальний комплекс "Стежка Довбуша" в урочищі Дрібка. Водоспад Пробій — найповноводніший природний водоспад України на річці Прут. Відвідування вольєрного господарствва в Карпатському національному природному парку.

Екскурсія Верховина — колиска гуцульської культури 

Оглядова екскурсія селищем Ворохта. Кривопільський перевал із мальовничим видом на найвищі вершини Карпат. Верховина — найколоритніший центр Гуцульщини, де можна оглянути Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів імені Романа Кумлика, Хату-музей кінофільму "Тіні забутих предків", Музей гуцульського побуту та звичаїв.

Екскурсія Коломия — столиця Покуття 

Незабутнє враження справляє в центрі міста єдиний у світі Музей писанкового розпису (писанки), який має оригінальну форму яйця. Не менш цікавим є Національний музей народного прикладного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського. Виставка вишиванок. Яремчанський водоспад Пробій.

Екскурсія Гора Костел 

Подорож на вкриту лісом гору Костел (1049 м), що вивершується потужною скелею, запам'ятається дивовижними краєвидами. Коли стаєш на вершину карпатської скелі, уявляєш себе небесним птахом, який хоче зірватися і полетіти гірським простором. Також буде можливість розважитись на величезній гойдалці серед лісу.

Екскурсія Закарпаття та Гуцульщина — Центр Європи 

Яблуницький перевал — один із найзначніших перевалів у Карпатах на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, що з'єднує долини річок Прут і Чорна Тиса. Труфанець — найвищий природний водоспад Закарпаття. Село Кваси — джерело мінеральної води. Популярний туристичний і рекреаційний центр України — місто Рахів. Географічний центр Європи у селі Ділове та Колиба-музей — найяскравіший побут Гуцульщини.

Екскурсія на полонини

Полонина — віддалене гірське пасовище для випасу худоби, часто оспіване в українських народних піснях. Піднявшись високо у гори, можна поринути у гуцульський побут, ознайомитися з процесом виготовлення справжньої бринзи та насолодитися її смаком.

Риболовля в Карпатах 

Це ще одна пригода, яка може статись у вашому житті. Вона зовсім близько, і вже завтра ви можете стояти в кришталево-чистій воді й отримувати велике задоволення, спостерігаючи за стрибками дикої карпатської форелі. А потім власноруч приготувати її і насолоджуватися смачним обідом на березі річки. 

Подорож на гору Хом'як 

Гора Хом'як (1542 м) — дуже популярний пункт у пішохідних маршрутах вихідного дня. З її вершин відкриваються мальовничі види на сусідні гори і хребти. Цей куточок Карпат зберіг первозданну природну красу, яку не можуть передати жодні фотографії. Ви повинні побачити це на власні очі.

Подорож на Говерлу 

Прийшов ваш час побувати на найвищій вершині Українських Карпат, справжньому символі України — горі Говерлі (2061 м). Похід на Говерлу завжди захоплює величчю краєвидів, які сягають сотні кілометрів. Це можливість випробувати свої сили та побачити Карпатські гори у всій красі.

Екскурсія Манявський скит — український Афон 

Це найславетніша християнська обитель України. Блаженний камінь, який є давнім житлом ченців. Хресто-Воздвиженський монастир — пам'ятка архітерктури XVII ст. Манявський водоспад. Пнівський замок —  одна з найцікавіших споруд Прикарпаття.

Несамовите — найзагадковіше озеро Карпат 

Відвідати мальовничу високогірну водойму, овіяну переказами й легендами, мріє кожен мандрівник. Цей незвичайний, вражаючий куточок незайманої природи розташувався на висоті 1750 м на схилі гори Туркул (Чорногірський хребет). Дорогою туди вас вразить неперевершена краса та велич карпатського простору.

Екскурсія Львів — національна велич України 

Пам'ятник Роксолани в історичному місті Рогатин. Порохова вежа — остання нездоланна башта з багатьох львівських оборонних веж. Екскурсійна прогулянка центром міста Львова. Галицький замок — незабутня мандрівка в історичне минуле. Загадковий Личаківський цвинтар — історико-культурний музей-заповідник.

Екскурсія Хотин. Кам'янець-Подільський 

Подорож до старовинної Хотинської фортеці — німого свідка багатьох історичних подій. Величне місто Кам'янець-Подільський — культурний центр Поділля, де збереглися унікальні пам'ятки архітектури. Прогулянка "старовинним Кам'янцем" (історико-архітектурний комплекс старого міста та фортеці) запам'ятається надовго.