Вікенд для двох в Буковелі

Вікенд в Буковелі

Не можете знайти час для відпочинку? Чи не можете отримати відпустку?

Ви можете скористатись незабутнім вікендом в Буковелі!

Зима, весна, осінь чи жарке літо — найкращий час для відпочинку в Буковелі. Чому Буковель? Звичайно ж через мальовничі гори. Ви могли б уявити своє життя без чудових краєвидів? Гори — це те, що потрібно кожному, адже тут ми відчуваємо себе частиною чогось більшого. Активний відпочинок, походи, екскурсії, ковзани, лижі… Це все дарує відпочинок в Буковелі. Люди приїжджають сюди з різних куточків країни. Вони везуть з собою яскраві емоції, нові враження, красиві фотографії. Куди не глянь — перехоплює дух.

 Їдете зимою? Беріть лижі, ковзани, санки!

Відпочинок в Буковелі розрахований на всіх – від найменших і до найбільших. Якщо нестерпно захотілось навчитися їздити на сноуборді, вперед! Одягайтеся тепліше, беріть квиток на поїзд чи заправляйте повний бак. Поїхали! На Буковелі доступно все та відразу! Від вас потрібно тільки трішки терпіння ну і можна удачі. Тут орендуєте спорядження, сноуборд чи лижі, або ж санки з ковзанами. Навіть, якщо ви передумали вчитися кататися на чомусь одному і потребуєте іншого, навчать інструктори! Великий плюс цього курорту —різноманітність відпочинку і до кожної категорії закріплений інструктор. Одного дня вчитимуть про те, як правильно їздити на лижах, а іншого вчитимуть фігурної майстерності на ковзанах. Все залежить тільки від бажання. Якщо ви приїхали з дітьми, не хвилюйтеся. Вашим дітям прив’яжуть любов до активного відпочинку професійні дитячі інструктори.

 Але якщо ви не морж та хочеться тепла?

Літом гори вбирають інше вбрання та розкривають карти активного відпочинку під сонячним промінням. Глянемо, що ж там?  Їзда верхи, озеро під відкритим небом, велосипеди, екстрім-парки. Любите швидкість та хочеться драйву? Велотреки, там спеціально розроблені маршрути для любителів велосипеду, вибираєте категорію під ваші можливості. Можна вибрати дещо цікавіше, квадроцикл, наприклад. Отримайте порцію драйву, емоцій та трішки пилюки. Ви ж за враженнями приїхали на відпочинок у  Буковелі?

Хочете більше? Екскурсії та походи чекають

Якщо набридне перебувати на просторах самого комплексу, не біда! Буковель подбав і про найенергійніших. Екскурсії, походи? Не хвилюйтеся, вам не потрібно їхати зі своїм спорядженням та переживати де б все розмістити. Тут все є. Від палаток та до каріматів, спальників. Знайдіть час ознайомитися з красою гір ближче, вдихнути повними грудьми високо на Говерлі, ознайомитися з маршрутами, побачити із середини чим живе природа.

Проживання в Буковелі: відпочиваємо від відпочинку

Після насиченого дня хочеться відпочити та переглянути весь день з початку. Не поспішаючи, набратися натхнення, поділитися враженнями з близькими, розказати про те, чого навчили вас гори. Для затишного проживання пропонуємо зняти номер в Буковелі у готелі «Bukville». Ми подбали про інтер’єр кожного номеру, зручності у ваших кімнатах, усі нюанси сервісу. Тож якщо вас цікавить мальовнича Поляниця і житло недорого, ласкаво просимо у наш готель.

Не відкладайте ніколи відпочинок у Буковелі, ловіть моменти щастя, натхнення, спокою. Ловіть драйв за руку та сміло рухайтеся вперед. Після повернення додому вам будуть снитися гори та кликатимуть вас знову. Повертайтеся до Буковелю – тут завжди є чим зайнятись!