Лижі Буковель

Для лижників курорт Буковель пропонує загалом 17 підйомників (15 підйомників та два підйомники з Т-подібною стійкою) та понад 63 кілометрів лижних трас різного рівня складності довжиною від 300 до 2353 метрів. Кожен лижник знайде тут щось для себе - є також луки для тих, хто починає свою пригоду з лиж або сноубордів, є також чорні маршрути для експертів (7 маршрутів). Для лижників середнього класу "Буковель" пропонує 28 червоних трас. Станція спроектована таким чином, що, зайшовши куди завгодно, ви можете їздити цілими днями по всіх доступних маршрутах, не знімаючи лиж! Найвища станція крісельного підйомника розташована на висоті 1372 м над рівнем моря. 
 
Для лижників початківців та любителів та професіоналів на території курорту буковель  створена чудова гірськолижна та сноуборд школа Bukovel Ski School, яка була заснована у 2001 р. менеджерами гірськолижного курорту «Буковель» і тренерами з гірськолижного спорту та сноубордингу. Діяльність школи  спрямована на навчання людей всіх вікових категорій, підготовку професійних спортсменів, пропаганду здорового способу життя та гірсько-лижного спорту.
Bukovel Ski School виступає головним організатором змагань з гірськолижного спорту та сноубордингу дітей, аматорів, спортсменів та інструкторів — більше 30 змагань у зимовий сезон. У літній період школа займається організацією програми дитячого спортивно-оздоровчого табору «Буковель», який функціонує на території курорту, а також проводить різноманітні розважальні заходи для відвідувачів ТК «Буковель». Bukovel Ski School також є організатором масштабних благодійних соціальних проектів («Ставай на лижі», «Спортивна секція», «Щасливі діти»), що направлені на популяризацію гірсько-лижного спорту серед дітей, юних спортсменів, учнів шкіл-інтернатів.

Для любителів лижного відпочинку подаємо основні цифри про гірськолижний курорт Буковель

Кількість трас: 63
Довжина трас: від 300 до 2353 м.
Класифікація трас: сині, червоні, чорні.
Перепад висот: від 40 до 285 м.
Є спортивні траси для слалому-гіганта і могула (№ 1B)

Підйомники Буковель:
11 - чотирикрісельні
1 - двокрісельний (№ 2)
1 - трикрісельний
1- бугель (№ 6)
2 - мультиліфти