Транспорт до Трускавця

Як доїхати до Трускавця?

 

Трускавець – це найкращий курорт України в плані оздоровлення та лікування, він знаходиться в мальовничому карпатському регіоні Західної України, тут століттями регулярно оздоровлюються тисячі туристів зі всієї Європи. Санаторії та готелі Трускавця завжди раді своїм гостям. Ми пропонуємо свою допомогу у підборі транспорту до Трускавця або скористатись послугами наших трансферів. 


Ви можете скористатись:

  • власним транспортом до Трускавця - чудова можливість оглянути нашу Україну по дорозі до Трускавця та самостійно помандрувати околицями Трускавця впродовж відпочинку.

  • поїздом до Трускавця з міст: Харків, Полтава, Київ, Дніпропетровськ. Також Ви можете скористатись любим поїздом який їде до Львова та згодом доїхати громадським транспортом до Трускавця або нашим трансфером. Розклад руху

  • Автобусом до Трускавця з міст: Київ, Житомир, Чернівці, Івано-франківськ, Тернопіль, Львів. Розклад руху

  • “Від дверей до дверей” - найкомфортніший вибір транспорту до трускавця, і часто один з найвигідніших. Ми відправляємо наш автомобіль просто до дверей Вашої домівки та наш водій везе безпосередньо до рецепції обраного Вами готелю в Трускавці допомагаючи з багажем.