Зміцнюємо імунітет

Оздоровлення в санаторіях які ми пропонуємо є не тільки цілком безпечним а й необхідним в умовах сьогоднішньої ситуації. 
Нафтуся у взаємодії з лікувальними процедурами, правильним харчуванням та унікальним Трускавецьким кліматом сильно зміцнює імунітет.

 

Окремо розкажемо про ще одну процедуру у Трускавці, а саме "ОЗОНОТЕРАПІЯ" 
яка показана для боротьби з захворюванням COVID-19

Озонотерапія чинить на організм пацієнта наступний вплив:

  • імуномодулюючий ефект за рахунок активізації про-антиоксидантних систем організму
  • антисептична дія (бактерицидна, фунгіцидна, вірусоцидна)
  • посилення метаболізму
  • посилення оксигенації
  • протизапальний та знеболюючий ефект
Вчені Міжнародного наукового комітету з озонотерапії ISCO3  Adriana Schwartz та Gregorio Martinez Sanchez виклали офіційну експертну думку в документі ISCO3/EPI/00/04 що до потенційного використання озону при інфекції COVID-19  де досліджено що озонотерапія може бути потенційно корисною при даній інфекції. Спосіб застосування та механізм дії вже були клінічно доведені для інших вірусних інфекцій та показали високу ефективність у наукових дослідженнях.Варто зазначити що впродовж 20 століття озонотерапію активно впроваджували в косметологію, застосовували для лікування онкологічних захворювань органів малого тазу, прямої кишки. На сьогоднішній день озонотерапія активно застосовується в гастроентерології, неврології, онкології, хірургії, дерматології, косметології, реабілітології та ін. спеціальностях. Визнана офіційною галуззю медицини в Австрії, Германії, Швейцарії, Іспанії, Італії та ін. країнах.